Про нас

Ресторан "Юкатана" увібрав в себе кращі традиції європейської, американської середземноморської, японської та навіть одеської кухні.

Затишна, доброзичлива атмосфера і гідний сервіс - це основні переваги ресторану. Чітка ергономія простору. Зручні посадочні місця. Текстиль та освітлення. Фраже і посуд. Це місце примушує поглянути на відпочинок біля річки по-новому. У бік йдуть стереотипи про нашу набережну, залишається комфорт, задоволення і відмінна кухня.

Так виходить, що нашими клієнтами стають люди, які поділяють нашу ідеологію. Люди, які знають ціну собі та іншим. Люди, які не звикли обманювати себе і саме тому - здатні довіряти іншим. Люди, які не бояться пробувати різноманітні страви, поєднувати смаки, отримуючи задоволення, доступне істинним гурманам.

Проведення банкетів, весіль та корпоративів - це один з основних напрямків діяльності ресторану "Юкатана", яке з успіхом здійснюється з самого відкриття ресторану. Де б ви не розташувалися - за столиком на двох на терасі або в «мушлі» з прекрасним видом на річку, проведений вечір, дивовижна кухня і приємна атмосфера залишаться в пам'яті надовго.